قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات  وبسایت فن مارت ملاحظه فرمایید
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد فن مارت محفوظ است. هیچ یک از محتوای این وب سایت کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند . به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می گردد، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت فن مارت و همچنین کسب اجازه از مدیر وب سایت از طریق فرم تماس با ما بلامانع است. همچنین استفاده غیر شخصی از محتوای وب سایت نیز در صورت عدم داشتن اجازه کافی، ممنوع است. در غیر این صورت مجموعه فن مارت این اجازه را دارد تا از فرد و وب سایت کپی کننده شکایت کرده و یا وب سایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نماید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی فن مارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی فن مارت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اقدام نماید.

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

فروشگاه اینترنتی  فن مارت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فن مارت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه فن مارت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند