معرفی فن مارت

آموزشگاه فنی حرفه ای پیشگامان کارآفرین با برند فن مارت توسط پروفسور عبدالرضا میرمحسنی (کارافرین و دانشمند برگزیده کشوری) با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی تاسیس شد، و فعالیت آموزشی خود را درزمینه پلیمر-معماری-ساختمان آغاز نمود که اهم فعالیت های آن به شرح زیر است:

  • برگزاری ورکشاپ اجرای کفپوش دکوراتیو و صنعتی و عایقکاری ابنیه برای عموم علاقمندان
  • برگزاری ورکشاپ آموزش ساخت قالب سیلیکونی برای عموم علاقمندان
  • برگزاری ورکشاپ ساخت صفحات میزرزینی-تابلوها-ظروف و زیورالات رزینی برای عموم علاقمندان

آموزشگاه پیشگامان کارآفرین به عنوان اولین و تخصصی ترین اکادمی برگزار کننده دوره های کار با رزین شناخته شده است. شرکت کنندگان این دوره ها ، بالغ بر صدها نفر می باشد که اکثر شرکت کنندگان موفق به راه اندازی کسب و کارو خود اشتغالی در زمینه های مختلف کار  در شهرهای مختلف با رزین شده اند. و هم اکنون اکثریت آنها به عنوان مدرس، مجری کار و یا ناظر در زمینه حرفه های آموخته شده می باشند.

به دنبال سیاست توسعه فعالیت های آموزشی، انواع رشته های مرتبط با صنعت ساختمان که در حال حاضرنیز به فعالیت های آموزشگاه در آینده نزدیک  افزوده خواهد شد.

پلی میان آموزش و بازار کار

هم اکنون مفتخریم که پس از گذشت  سال ها تلاش از فعالیت های مجتمع آموزشگاه پیشگامان کارافرین، همواره ارائه دهنده بهترین آموزش عملی  با بالاترین کیفیت از لحاظ سطح علمی بوده و بالاترین آمار شاغلین مرتبط با مهارت های اموخته شده  را در کلیه رشته ها به خود اختصاص دادیم.

مزایای مدرک بین المللی

لازم به ذکر است در پایان کلیه دوره های آموزشی، کارآموزان می توانند مدرک رسمی (گواهینامه مهارت) با کد استاندارد بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای دریافت کنند. از مزایای این مدارک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

معتبر در ۱۷۶ کشور

کلیه مدارک دارای کد بین المللی بوده که در۱۷۶ کشور جهان اعتبار دارد و قابل ترجمه رسمی برای متقاضیان مهاجرت می باشد.

وام خود اشتغالی

امکان دریافت وام خوداشتغالی با ارائه گواهینامه های فنی و حرفه ای

فعالیت به عنوان مربی

امکان فعالیت به عنوان  مربی در آموزشگاه های فنی حرفه ای مرتبط با گواهی مهارت کسب شده